You are here:  / Motoryzacja / Przeciski / Garaże blaszane

Garaże blaszane

post by related

related post

garaze-blaszane-1Garaż to konstrukcja, która po pierwsze ma oczywiście pełnić funkcję przechowalni dla samochodu. Z drugiej jednak strony nie sposób nie zauważyć również, że wpływa on na estetykę przestrzeni. Piękny dom, zadbany ogród, a obok stary, byle jaki garaż – taka kompozycja nie wywołuje pozytywnych emocji. Dlatego też wiele osób uważa, że garaże blaszane nie pasują do ich posesji. Czy tak jest faktycznie?
Wszystko tak naprawdę zależy od blachy, z jakiej garaż jest wykonany. Prosta ocynkowana wersja może rzeczywiście wydawać się niepasującą do reszty elementów architektury. Ale, jeśli weźmiemy pod uwagę blachę akrylową, możemy zmienić zdanie.
Garaże blaszane wykonane z blachy akrylowej to naprawdę fajnie prezentujące się konstrukcje. A prawdziwym hitem wydaje się być blacha imitująca drewniane słoje. Blacha pokrywana jest specjalnym nadrukiem, który stwarza wizualny efekt 2D podczas, gdy blacha zachowuje wszystkie swoje właściwości i doskonale chroni znajdujące się we wnętrzu garażu pozostawione przedmioty.

Inne wpisy o transporcie oraz motoryzacji:

Garaże blaszane
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)
Slowa kluczowe: vetrex-v90-alphaline, wałki pa66, pantomograf Gliwice, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, biceps 34cm, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, plisy Oświęcim, GAP Fakturowy BMW, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, kaplica Santori, trioxygen 5